איך לייצר תאורה מושלמת במבנים שלנו?

ישראל היא מדינה חמימה ובה יש שפע של אור שמש לאורך השנה, מה שמאפשר ליהנות מתאורה טבעית. אך עדיין, ישנם מצבים בהם השמש חמה ומסנוורת, או שהחושך מתחיל בשעה מוקדמת של היום.

באמצעות תאורה מושלמת ופתרונות חכמים, תוכלו להפוך את מרחב המחייה שלכם לכמה שיותר ידידותי ומואר, לשמור על הפרטיות ולשלוט בכמות האור אשר נכנסתם אליכם למבנה.

אל תחסכו על גופי התאורה שלכם

גופי התאורה שתבחרו לשלב בבית יעזרו לכל אחד מהחללים בתוכו להיראות הרבה יותר טוב. גופי תאורה שונים מפזרים את האור בבית באופן שונה, והם גם מהווים חלק בלתי נפרד מהעיצוב כך ששווה להשקיע בהם.

אנו גם ממליצים לכם להתקין עמעם (דימר) בכל חדר, אשר יעזור לכם לווסת את כמות האור בכל רגע נתון ולהגדיר את האווירה.

התאימו את התאורה לאופיו של כל חדר

לנורות יש הספקים שונים, הספקים אלו משפיעים על עוצמת האור. ישנם הספקים אשר מתאימים לתאורת אווירה, בעוד שאחרים מתאימים יותר עבור תאורה משימתית. כמו כן יש מנורות שהאור שמפיקות חמים וזוהר, בעוד שאחרות מפיקות אור קריר.

התאימו את התאורה שלכם בהתאמה לאופיו של כל חדר בנפרד. לכל חדר יש צרכים משלו, והתאורה הנכונה יכולה לעזור לחלל למלא את כל הפונקציות שלו בצורה טובה ויעילה יותר. במטבח ובמשרד נדרשת תאורה משימתית יותר, בסלון ובחדרים תאורת אווירה וכן הלאה.

מקסמו את האור הטבעי

אור טבעי הוא המפתח לחלל מרווח, בהיר ורגוע. מומלץ להתקין במפתחי החלונות, הקטנים והגדולים, תריסים חשמליים. ישנן לא מעט אפשרויות שעומדות לרשותכם בגזרה הזאת, כמו למשל תריסי אור, אשר עוזרים לכם לשלוט על כמות האור שנכנסת לחלל. יותר מכך, הם יכניסו אור ואוויר הביתה גם כאשר התריסים אינם פתוחים במלואם, הודות לעיצובם המיוחד הכולל חריצים בין השלבים.

באתר תוכלו ללמוד על כל האפשרויות שעומדות לרשותכם ולבחור את הסוג המתאים ביותר לצרכים שלכם. בנוסף תוכלו להינות משירות תיקון תריסים חשמליים במבנים קלים ובמבנים רגילים.

הגדילו את המפתחים

חשבו לעצב את הבית עם מפתחים גדולים יותר. מפתחים גדולים יכולים ליצור אשליה של שטח נוסף וגם להכניס הרבה יותר אור טבעי הביתה. אם המבנה נמצא בשלבי תכנון מוקדמים פשוט תכננו חלונות גדולים או גבוהים יותר אשר יאפשרו ליותר אור להיכנס לחלל. כיום גם ניתן להזמין תריסים חשמליים בגדלים ועיצובים שונים בהתאמה לכל מפתח.

לסיכום, באמצעות תכנון מקדים תוכלו להבטיח שהתאורה במבנה תהיה מושלמת ותשלב בין אור טבעי למלאכותי בדרך הכי יעילה ויפה.