ארוסי מבנים - בניית בית פרטי בשיטת בניה מתקדמת | בניה קלה ומהירה באיכות גבוהה


קיבוץ רוחמה-בית משפחת הראל

בניגוד לדעה הרווחת, רק לאחר שמתחילים בתהליך בנית בית פרטי מבינים כי צריך לקחת בחשבון כמה פרמטרים מבעבר לבנית הבית. כך לדוגמא, צריך לקחת בחשבון את התליך האדריכאלי, ההנדסאי וכמובן פיקוח על התהליך מידי גורם מוסמך על מנת שהמנבה יבנה בצורה הטובה ביותר. לעיתים קרובות מדובר בהתליך ארוך הדורש מספר בעלי מקצוע שונים. בחברת ארוסי תכולו לקבל את הכל תחת קורת גג אחת, ותוכלו להיות בטוחים שכל נמצא בפיקוח תמידי לאורך כל תהליך הבניה.

דוגמא לכך ניתן לראות בבית משפחת הראל מקיבוץ רוחמה.משפחת הראל הגיע אלינו בעקבות המלצות חמות, וחיפשה חברה שתיתן לה פתרון לכל התהליך כולל אדריכלות והוצאת היתר בניה. בעקבות הפניה, תכננו עבורם בית כפרי ומקסים עם תקרת עץ גבוהה בשטח של כ 140 מ”ר , והתוצאה פשוט מקסימה, אותה תוכלו לראות בעמוד זה. בחברת ארוסי נתנו להם פתרון לכל התהליך: אדריכלות, הוצאת היתר בניה, בניה הנדסה, ניהול ופיקוח , הכל תחת קורת גג אחת. גם לאחר סיום בנית הבית הפרטי, תקבלו אחריות קבלן ל-10 שנים, כך שגם אם התרחשה בעיה, תוכלו לפתור אותה בקלות בעזרת איש מקצוע שמכיר את המבנה. 

הבית ננבה בשיטת בניה מתקדמת כך שהוא בנוי בצורה הוליסטית אשר משלבת בתוכה את כל החלקים השונים ויוצרת בית שרוצים לגור בו, ומאפשרת פיקוח מסודר לאורך כל התהליך.

 

 

סטטוס: הושלם
  • בית משפחת הראל- בניה מתקדמת
  • בית משפחת הראל- בניה מתקדמת
  • בית משפחת הראל- בניה מתקדמת