סיפורו של בית פרטי

לכל בית פרטי יש את הסיפור שלו. כאשר אתם נכנסים לבית של מישהו אתם יכולים לראות מי הוא רק על פי מבט חטוף בביתו, ניתן לדעת מה הוא עבר בחיים, איזה סוג של אישיות יש לו, מהו אורח החיים שלו ועוד המון פרטים שהוא לא בהכרח התכוון לספר לכם אך הבית שלו עושה זאת עבורו. תוכלו ישר להבדיל בין אם זה בית של סטודנט רווק תל אביבי או של זוג מבוגר שחי כבר 40 שנים יחדיו. לכל אחד יש את הסיפור שלו שמעביר אותו דרך עיצוב ביתו.

לאחר שבניתם את ביתכם ישנם עוד כמה שלבים שעליכם לעבור עליהם לפני שתוכלו לישון בראש שקט. אנחנו כאן על מנת לעזור שלא תשכחו שום שלב בדרך ותדעו בדיוק איך לעצב את ביתכם בצורה הטובה והמתאימה יותר לכם. תוך שימוש באלמנטים שונים כמו לדוגמא גדרות אלומיניום.

עיצוב חוץ בבניה קלה

הרושם הראשוני שאנשים מקבלים עליכם מתרחש בשניות הראשונות עוד לפני הכניסה לבית שלכם, אומר עליכם הרבה. כאשר אנשים מגיעים לביתכם הם מסתכלים קודם כל על חיצוניות הבית, גם אם לא בכוונה, בתת מודע שלהם הם מתחילים לגבש רעיון של איזה סוג בן אדם אתם. הם ישימו לב אם הגינה שלכם נראית מסודרת ומטופחת או שהיא בלאגן אחד גדול- מה שמשקף את האופי המתגורר. דבר נוסף שיכול להרשים, הוא שימוש באלומיניום בגידור הבית. אלומיניום הוא חומר נוח לשימוש ויחסית למתכות אחרות כיום הוא זול ונגיש, בנוסף התחזוקה שלו מאוד קלה כיוון שאינו מחליד עקב חשיפה למים, גשם, שמש ולחות. גדרות אלומיניום מוסיפות לנראות הבית, ליוקרתיות שלו ולאופי רציני, שאתם דואגים לביתכם.

עיצוב פנים בבניה קלה

ביתו הפרטי של האדם הוא מבצרו, כאשר אתם מזמינים בן אדם לביתכם זה אומר שאתם סומכים עליו על ידי כך שאתם חושפים אותו לעולם האישי שלכם. אופן הבנייה של הבית בנייה קלה או קונבנציונלית ו/או תוכן הפנים של הבית מספר עליכם הרבה יותר משאתם חושבים, איך שאתם מעצבים את חדר השינה שלכם, המטבח והאמבטיות הכל מעיד על אופי המתגורר, אם הבית נקי ומסודר, אם הוא חמים ומזמין. בדרך כלל, לאנשים משפחתיים יהיו יותר תמונות של יקיריהם ומשחקים של ילדים הפינות הבית הפרטי, ואילו אנשים החיים לבד יהיה לדוגמה חדר אמבטיה ושירותים אחד לעומת רוב הבתים פרטיים של משפחות כיום.

ישנם חפצי נוי העשויים מאלומיניום שתמיד מוסיפים לכל בית פרטי, מה שמראה על עניין באמנות ותמיד מרשים לא משנה מה סוג האופי של הבן אדם, גם אם המעמד הכלכלי בינוני חפצי הנוי יקפיצו לכם את הבית בכמה רמות, כמו כן גם על גופי תאורה לא היינו מוותרים.

ישנם סוגים שונים של בניית בתים פרטיים ועיצובים שונים, אנו ממליצים לכם לאסוף רעיונות ליצור לוח השראה בעיצוב שהכי מתאים לכם, פלטת צבעים וטקסטורות שיאפיינו אתכם בצורה הטובה ביותר. בית מעוצב נכון לכם לא רק צריך לספר את הסיפור שלכם אלא להכיל אתכם ולגרום לכם להרגיש בנוח בכל יום שאתם נכנסים בפתח הדלת. התייעצו עם מומחים ומעצבים, ראו מה יש לסביבה ולאינטרנט להציע עבורכם. והכי חשוב תהנו מהדרך.