ארוסי מבנים - בניית בית פרטי בשיטת בניה מתקדמת | בניה קלה ומהירה באיכות גבוהה


מתקדמים לבית נטול סדקים

קירות ישרים ועמידים, ללא סדקים ושינויים. בניה מתקדמת הופכת את הצורך הזה למציאות, עם שיטת עבודה שיוצרת משטחים אחידים ונטולי הפתעות עתידיות

מי שאוהב להתעסק במעבר דירה, שיצביע. כל נושא שמשיק לעולם הדיור הוא פוטנציאל לאינספור בעיות וחיכוכים, ולכן לא מפתיע שברוב המשפחות ניגשים אליו בחשש גדול. כשמדובר בבניית בית חדש, פרויקט שמצריך התעסקות עם בעלי מקצוע שונים, היצמדות ללוח זמנים (שלרוב מתארך מעבר למצופה) ובסוף קבלת תוצר שלא תמיד תואם לחלומות של הבעלים – הפוטנציאל לאכזבה רק הולך וגדל. כתוצאה מכך, יותר ויותר רוכשי מגרשים בוחרים לגשת אליו בגישה חדשה, עם בניה מתקדמת שמקצרת לוחות זמנים ומפחיתה בעיות.

כל מה שרציתם לדעת על בניה מתקדמת

בניה מתקדמת או בשמה השני “בנייה קלה”, היא שיטת בנייה אפקטיבית ומהירה שמאפשרת לכם להיכנס לבית פרטי וחדש תוך כחצי שנה. במציאות שבה רבים מחכים שנה ויותר כדי להיכנס לבית הבא, מדובר ללא ספק בשינוי משמעותי.

קיצור לוח הזמנים מתאפשר הודות לעובדה שרוב חלקי המבנה מיוצרים במפעל, ולא נעשים בשטח באמצעות בלוקים. התהליך הזה אפקטיבי, מהיר, נוח, וגם ידידותי יותר לסביבה. בנוסף, בניה מתקדמת מאפשרת גם ליהנות ממשטח אחיד ונטול סדקים, שמגלה עמידות גבוהה יותר בפני רעידות אדמה. מדובר בתוצאה אסתטית במיוחד שמעניקה שנים רבות של הנאה, וכמובן גם בטיחות ושמירה על האנשים היקרים לנו.

מה הופך בניה מתקדמת לפתרון בטיחותי?

אם חשבתם שבטון הוא החומר היציב ביותר, כשמדובר ברעידות אדמה זה לא בהכרח נכון. מבנים שעמידים בפני רעידות אדמה הם אלה שמצליחים לנוע יחד עם הרעידות, ולא אלה שמתקשים לספוג את השינוי הזה. מבנים שמיוצרים בשיטת בניה מתקדמת, מיוצרים מקונסטרוקציית פלדה, שהקירות ועמודי התמיכה שלה מאפשרים לשמור על גמישות. מדובר במבנים חזקים מצד אחד אבל גם קלים וגמישים, מה שמקנה להם את היכולת להתמודד עם שינויים ביעילות. 

בטון לעומת זאת, הוא חומר איכותי אך כזה שמתקשה לגלות את הגמישות הנדרשת. כתוצאה מכך, במצבים של שינוי קיצוני כמו ברעידות אדמה, מבני בטון עלולים לסבול משברים או סדקים. 

הבית שתמיד חלמתם עליו

השילוב בין כלל המאפיינים שפורטו, מאפשר למשפחות הנכנסות לבתים שנבנו בשיטת בניה מתקדמת ליהנות מבית עמיד וישר, שבנוי ברמות הדיוק הגבוהות ביותר, ללא הפתעות וללא סדקים שמתגלים עם הזמן. וכל זה, ללא המתנה מייגעת, ובלוח זמנים נוח ומהיר מתמיד.