ארוסי מבנים - בניית בית פרטי בשיטת בניה מתקדמת | בניה קלה ומהירה באיכות גבוהה


לגור ירוק- בניה קלה לחיים ירוקים ובריאים יותר

לאחרונה אנו עדים למספר בניינים שהחלו לקרוס בערים שונות בארץ. מבנים אלו שנבנו בבניה מסורתית, בניינים על עמודים, בני שנים רבות וללא תחזוק ראוי -קרסו, עמם קרסו חפציהם וזכרונותיהם של דרי הבניינים שכעת זקוקים למקום אחר להשתכן בו.

עם הקריסה השאירו אחריהם כמות של פסולת עמה העולם צריך להתמודד, חלקי בטון, ברזל ואבק רב, פלסטיק, חוטי חשמל ועוד ועוד…

אוכלוסיה הולכת וגדלה

כאשר כמות בני האדם בעולם רק הולכת וגדלה יש יותר ויותר צורך במקומות מגורים, בנינים רבים נבנים ומייצרים כמויות של פסולת שמרעילה את הסביבה. בנוסף, יש צורך במבנים ציבוריים כגון גני ילדים, בתי ספר נוספים, קניונים, מבנים קהילתיים, משרדים ועוד

הפתרון הירוק והמהיר נמצא ממש כאן-

בניה ירוקה היא אפשרות מדהימה לבניה איכותית המאפשרת מצד אחד בניה מהירה אשר נותנת מענה לצורך במגורים עבור משפחות רבות, חדשות, צעירות או לכאלה שמאסו בחיים הצפופים והעירוניים ומבקשים לעבור להתגורר במבנה אשר נותן מענה לאיכות חיים ושגרה ירוקה יותר.

בניה קלה מתאימה גם לבעלי עסקים המעוניינים במבנה איכותי, גדול, מואר, נקי ומתחשב בסביבה ובעובדים. מבנה כזה ניתן לייצר כך שיהיה נגיש ונעים להימצא בו, יתרון עצום שיש למבנה בבניה קלה הוא האפשרות לשפץ/ לשנות את תוכנו במהירות רבה ביחס למבנים בבניה מסורתית! כל המבנה הפנימי עשוי חומרים חזקים ועמידים ועם זאת ניתן לשנות את העיצוב הפנימי כך שיתאים לצרכים שונים ומשתנים בעלות סבירה ובמהירות.

היכן ניתן לממש בניה קלה – בניה ירוקה?

 ניתן לבנות בבניה קלה בכל מקום! במידה ויש שטח בבעלותכם, קרקע משלכם, הבחירה בעצם בנית בית פרטי מסוג זה היא הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. בבחירה בבניה קלה וירוקה אתם יכולים לתכנן את בית חלומותיכם ולייצר אותו במהירות שלא תאמינו! לא תצטרכו לבזבז תקופות ארוכות של שכירות עד שביתכם יהיה מוכן למגורים וכאשר תרצו תוכלו לשנות בו פרמטרים, חדרים ועיצוב פנימי בקלות!

במידה ואין לכם שטח בבעלותכם שווה לחשוב על כך, בישראל שטחים רבים המיועדים למגורים, מצפון דרום וגם במרכז, מגרשים מועמדים להפשרה ועליהם ניתן לבנות בית שיתחשב בסביבה וישרת אתכם באופן הטוב ביותר עבורכם ועבור ילדיכם. 

מבנים בבניה קלה וירוקה הם לרוב בבניה המתחשבת בסביבה ונתוניה, המבנים חזקים ועמידים, מאפשרים מגוון סגנונות עיצוב וחופש לדמיון. 

מבנים מסוג זה פחות מזהמים מכמה סיבות : 

  1. הם נבנים במפעל בו כל חלק מיוצר בתכנון מראש למינימום פסולת וחוזק מירבי 
  2. בסיום הבניה החלקים משונעים לשטח המבנה ומורכבים שם – כל חלק מיועד למבנה ואין פגיעה בשטח או בטבע הסובב למבנה מלבד השטח עליו המבנה יוקם. 
  3. בתכנון מראש, על ידי התחשבות בסביבה הבית מאפשר שימוש ברוח/ שמש / מזג האוויר לצרכים השונים של בני הבית כך שיש פחות צורך בשימוש במזגן הפולט גז ומזהם.
  4. כאשר תרצו לשפץ/ לשנות המבנה עשוי מחלקים המאפשרים זאת בקלות יחסית ובמינימום פסולת וזיהום 

בבניה קלה תוכלו לבחור בתקרות גבוהות, חלונות ענקיים, עיצוב פנים נקי ויפיפה, עיצוב אורבני או כפרי, כל מה שחלמתם עליו- יכול להתגשם

משפחת מילת