ארוסי מבנים - בניית בית פרטי בשיטת בניה מתקדמת | בניה קלה ומהירה באיכות גבוהה


כל מה שצריך לדעת על העלאת סיווג קבלני

חברה מקצועית אשר עוסקת בתחומי הבנייה הקלה, מעוניינת לבצע בנייה של מבנים פרטים וציבוריים במקומות רבים ברחבי ישראל, כדי להגדיל את היקפי העבודה האיכותית שלה.

בנייה ברמה מקצועית גבוהה

חברת בנייה ותיקה שחרטה על דגלה לבצע עבודות בטיב מעולה בכל רבדי העשייה של מהלך הבנייה וזאת תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים בלבד שהם בעלי תו תקן ישראלי ועל פי הרישום בכתב הכמויות של כל אחד מהפרויקטים. הקו המוביל של בנייה קלה הוא הקפדה יתרה על אופן הביצוע של כל אחד משלבי הביצוע, כדי שהתוצר המוגמר יהיה לא פחות ממושלם.

החברה מוכיחה בכל מיזם שהיא מבצעת את המיומנויות הגבוהות של הצוותים שלה בכל מה שקשור להקמת תמיכות פלדה, יצירת בידוד אקןסטי ותרמי יוצא דופן, בנייה מדויקת ומוקפדת על פי התוכניות האדריכליות ורמת גימור גבוהה.

קידום פרויקטים רחבי היקף

עם השנים קיים רצון של כל חברת בנייה להעלות את רמת הסיווג הקבלני שלה וכך לממש את היכולות המקצועיות שלה בבנייה, גם של מבנים גדולים כמו מבנים ציבוריים. לצורך זה יש לבצע הליך של העלאת הסיווג הקבלני שיאפשר ביצוע מיזמים בעלי ערך כספי גבוה מאלו שמבצעת החברה הקבלנית כעת.

כדי לעמוד בכל הקריטריונים ולהגיש מסמכים רלוונטיים לרשם הקבלנים, יש לבצע הליך שהוא מורכב ולעיתים אף סבוך ולכן ההמלצה היא לבצע אותו באמצעות חברת G.A.M גלאור אשר מתמקצעת בביצוע ההליכים הללו לאור הניסיון רב השנים שלה בנישה זו.

עובדיה יסייעו בקבלת המסמכים המתאימים כמו לדוגמה הוכחות על היקפי העבודה שבוצעו בשנה האחרונה הן מבחינת כמות הפרויקטים והן מבחינת ההיקפים הכספיים הכוללים שלהם, מידע על מהנדסי בניין שעובדים בחברה ועוד. כאשר מבצעים את כל ההליך על פי הדרישה, הדרך לקבלת הסיווג הקבלני הגבוה יותר היא אפשרית וחברת הבנייה תקבל אותו תוך כמה חודשים.

בנייה של מבני ציבור

עם קבלת הסיווג הקבלני הגבוה, תוכל חברת הבנייה לגשת למכרזים אשר מפרסמים מעת לעת משרדי הממשלה השונים וגורמים נוספים כמו עיריות, מועצות מקומיות ומועצות אזוריות.

בין הפרויקטים החדשים שיכולה לבצע החברה הקבלנית הם בנייה של בתי ספר, אולמות ספורט, אולמות תרבות, תיאטרון ועוד.

המגמה של החברה היא לקבל לביצוע מיזמים אשר מותאמים ליכולות של הצוותים שלה מבחינה מקצועית על פי רבדי העבודה הנדרשים בכל אחד מהם. היתרון של בנייה קלה היא שהעלויות שלה נמוכות יחסית מהבנייה הקונבנציונלית. זו הסיבה שהחברה הקבלנית מסוגלת לתת הצעות מחיר זולות יחסית לחברות בנייה אחרות אשר ניגשות לכל אחד מהמכרזים.

לכן הסיכויים שלה לזכות בעבודות הללו הם גבוהים יותר וכך היא מרחיבה את היקפי הפעילות העסקיים החל מהמועד שבו עלה הסיווג הקבלני של חברת הבנייה.