ארוסי מבנים - בניית בית פרטי בשיטת בניה מתקדמת | בניה קלה ומהירה באיכות גבוהה


חמש סיבות לבחור בבניה קלה בהקמה של קן המשפחתי משלכם!

“אדם, בזמן חייו, צריך להספיק לבנות בית, לנטוע עץ ולהוליד ילד”- פתגם סיני המתאר בצורה הכי טובה את החזון של בניה קלה, בתור גישה מערכתית לתכנון ובניה של מבנים. שיטה של בניה קלה, היא שיטת בניה מתקדמת ומודרנית המאפשרת ליצור סביבת חיים בטוחה ובריאה עבור ילדנו, תוך כדי סינרגיה מושלמת עם הטבע.

שיטת בניה מתקדמת היא סטנדרט בניה חדש בישראל, המאפשר לאלפי משפחות “להקים בית חדש בישראל”, תוך שמירה על איכות הסביבה ויצירת תנאי מגורים ברמה הכי גבוהה- והכל תוך 7 חודשים בלבד!

אז מה מבדל את שיטת הבניה קלה מכל שיטות בניה קונבנציונליות?

שמירה על איכות הסביבה

שיטת בניה מתקדמת היא בעצם שיטת בניה ירוקה, שמונעת זיהום סביבתי קשה בתהליך הבניה. חומרי בניה מגיעים מוכנים, ודורשים הרכבה פשוטה יחסית, ללא הצטברות פסולת מיותרת באתר הבניה. בנוסף, מרבית מחלקי הבניה מיוצרים מחומרים טבעיים. תהליך בניה ירוקה עצמו צורך פחות אנרגיה מכל צורת בניה אחרת, שאתם מכירים.

לחיות לצד הטבע ולא נגדו

תכנון אדריכלי נכון מתחשב באקלים הישראלי, ומתאים אליו את סביבת המגורים בצורה מושלמת, כך שחייכם יהיו בריאים יותר ויאפשרו חסכון רב בחמשמל. תכנון אדריכלי, כשלב הראשון בתהליך של בניה מתקדמת, מתאים את המבנה לכיווני הרוח ותנועת השמש, מה שמאפשר שימוש המרבי באנרגיית השמש, ויוצר חסכון משמעותי בשימוש בחשמל.

יתרון כלכלי

מלבד חסכון כלכלי רב משימוש באנרגיית השמש במשך שנים רבות במהלך חייכם בבית החדש שלכם, אתם חוסכים גם תוך כדי תהליך הבניה עצמה. כחלק משירותי בניה מתקדמת, אתם מקבלים ליווי בניה צמוד ותכנון אדריכלי וטכני ללא עלות נוספת.

בידוד טוב יותר


יתרון חשוב, מתוך יתרונות רבים אחרים של בניה מתקדת, הוא בידוד אקוסטי ותרמי מהטובים בעולם.
שימוש בקירות רב שכבתיים מאפשרים זאת, תוך שמירה על נוחות הרכבה וחוזק המבנה. אתם מקבלים שירות מעולה תוך כדי תהליך הבניה וגם אחריו, תוך קבלת אחראיות ל-10 שנים!

מהירות הבניה


תהליך תכנון מדוייק ומקצועי, קבלה מהירה של אישורי בניה, עקב מערכת בניה קלה ובטיחותית, וקבלת חלקי בניה, שנועדו להרכבה בלבד- מאפשרים לסיים את תהליך בנית בית פרטי תוך 7 חודשים פחות או יותר. מה שעומד בפניכם היום להגשמת החלום למגורים מושלמים משלכם, זהו תהליך ידידותי ושומר על הערכים, שחשובים לכם, של פחות משנה! אז למה אתם מחכים?

אלפי משפחות נהנות מבניה מתקדמת, המבוססת על השיטה המודרנית ביותר של בניה קלה, שמאפשרת להם לגדל את ילדיהם בסביבה איכותית, בלי לפגוע באיכות הסביבה, וליהנות מאנרגיה ירוקה ומגורים המותאמים בצורה מדוייקת לאקלים הישראלי. בוא כבר היום לראות את הפרוייקטים המדהימים, שמחר יכולים להיות שלכם!