ארוסי מבנים - בניית בית פרטי בשיטת בניה מתקדמת | בניה קלה ומהירה באיכות גבוהה


השמיים הם הגבול- בניה קלה ותקרות גבוהות

בזמן האחרון ישנו טרנד חדש שבו מחליטים לבנות לגובה ולא ולרוחב, כך שהבניין הופך לגובה יותר והחלל האדריכאלי פתוח יותר. בניינים שנבנו בצורה כזו הם בהחלט מרשימים ונותנים יותר פתח לדמיון. כאשר משלבים זאת עם בניה בגישת בניה קלה, ניתן להגיע לתוצאות מעניינות וחדשות שכן שתי השיטות מתחברות האחת לשניה. 

לשאוף גבוה

אז מה היתרונות של תקרות גבוהות? ראשית, תקרה גבוה מאפשרת דקורציה מעניינת, חדשה ונגישה. כלומר, בעזרת הבניה הקלה, אפשרויות העיצוב נפתחות, ואין גבול לדמיון שלכם- תוכלו לעצב את הבית שלכם איך שתרצו, בלי מגבלות.  סוג בניה זו מאפשרת גמישות מחשבתית, כך שהמחשבות שלכם יהיו למציאות. והחלק הטוב ביותר? ניתן לשנות את העיצוב האדריכלי בכל שלב- הן בזמן הבניה, והן לאחר סיום תהליך הבניה. 

עיצוב מהשמיים

לאחר שבחרתם את סוג הבניה הרצויה, כעת חשוב להחליט כיצד יראה עיצוב הפנים של הבית. באמצעות בניה קלה, המכונה גם בניה מתקדמת, תוכלו לבחור את גובה התקרה, מה שיגרום לבית שלכם להיות שונה ומיוחד מהדירה הישראלית הממוצעת שכן תוכלו להכניס יותר אביזרים לחלל הבית ולאבזר אותו כרצונכם. ביחד עם בניה מתקדמת, תוכלו לבנות את הבית שתמיד חלמתם עליו. 

אם בחרתם לבנות בית עם תקרה גבוה, כדאי שתבחרו גם בחלונות ענקיים שנותנים תחושה טבעית ורחבה יותר לבית, ואף מביאים אור טבעי ורצוי מאוד לבית. זאת בניגוד לבתים שנבנו עם תקרה נמוכה שבה חייבים להסתמך על תאורה שצמודה לתקרה. גם לאחר שהשמש שוקעת, כדאי להשקיע בתאורה גבוה ואיכותית שתאיר את הבית שלכם. השקיעו בגופי תאורה טובים ואיכותיים שיאירו גם כשחשוך.

שילוב מנצח

השילוב בין תקרה גבוה לבניה קלה אמנם נראה לא טבעי בהתחלה, אך באמצעות הגמישות של המוצרים בהם משתמשים בתהליך הבניה הקלה, ניתן לבנות בית מרשים ושונה. במהלך תהליך בניית בית פרטי תוכלו לראות כיצד שתי הגישות מתחברות ביחד בהרמוניה. כל מה שנותר לכם לעשות זה לבחור כיצד תרצו שבית חלומותיכם יראה.