ארוסי מבנים - בניית בית פרטי בשיטת בניה מתקדמת | בניה קלה ומהירה באיכות גבוהה


בניה קלה- פתרון הדיור שזוגות צעירים לא מודעים אליו

כיום כדי לרכוש בית זוג צעיר צריך להביא הון התחלתי רציני או להסתמך על בני המשפחה. במידה ואלו לא נגישים לזוג הצעיר, עליהם להיכנס לפרוייקטים כמו המחיר למשתכן או פרוייקטים אחרים. כאשר אם זוכים, נכנסים לרשימה. רק במקרה זה, הזוג הצעיר יצליח לרכוש דירה- דבר נחשק ורמוי אצל הרבה אנשים כיום. אך לא מספיק בכך שהזוג קיבל את הדירה, זמן הבניה עלול להיות ארוך וימשך בין שנתיים לשבע שנים- לפעמים אף יותר. בזמן שהזוג מחכה לדירה המיוחלת, הם צריכים לשלם שכירות על דירה, ריביות על הבניה וכמובן תשלומים על צרכים בסיסיים, דבר המוביל לכך שהזוג נשאר עם מעט כסף בזמן ולאחר תהליך בניית הבית. בדיוק בשביל זה משמשת בניה קלה

אז מה אפשר לעשות אחרת?

ראשית, חשוב להבין כיצד ניתן לרכוש קרקעות בארץ. בישראל ניתן לרכוש במחיר סביר מאוד קרקעות חקלאיות המחכות להפשרה. למרות הפתרון הפשוט יחסית, צריך לקחת בחשבון כי קניית קרקעות חקלאיות עלולות להוות הימור מסוים, שכן לא ניתן לדעת מראש כיצד הקרקע תשפיע על בניית הבית. אפשרות נוספת היא, לרכוש קרקע המיועדת לבניה, שתתן שקט נפשי להמשך הבניה.

השאלה המתבקשת היא היכן כדאי לרכוש, ובכן התשובה לכך תלויה בתקציב. בהתאם לתקציב וכן למיקום (מרכז או פריפריה). כך למשל, במרכז הקרקעות יהיו יותר יקרות, אך במרחק סביר מהמרכז ניתן לרכוש קרקע במחיר נמוך יותר יחסית, בשתי האופציות העלות לא תהיה כמו עלות דירה ואפשרות התשואה היא גבוהה יותר בכל מקרה. 

בניה קלה

קניתי קרקע ומה עכשיו?

לאחר שהקרקע הרצויה הושגה, צריך לבחור את סוג הבניה הרצוי. אנו בחברת ארוסי ממליצים על בניה קלה, אשר מאפשרת גמישות מחשבתית בכל שלבי הבניה, כמו גם תכנון אדריכלי עד לפרטים הקטנים ביותר. 

כמו כן, בניה זו מאפשרת בניה מהירה, תכנון אדריכלי מעד לפרטים הקטנים ועוד.  בית גדול יותר שיהיה מוכן תוך כמה חודשים, והנתון הכי מדהים, מדובר בבניית בית פרטי איכותי ויפיפה לטעמכם במחיר שלא מתקרב לבניה מסורתית! 

אז מה הם יתרונות של בניה קלה? ראשית, הבית יהיה יציב וחזק בדומה לבית הבנוי בבנייה המסורתית, גם כנגד איתני הטבע. זאת עוד, לעומת בניה מסורתית, בבניה המתקדמת ניתן לקבוע את התכנון האדריכלי של הבית עוד לפני שהוא נבנה! כמו כן, ניתן לשנות את התכנון בזמן הבניה, מפני שבבניה זו משתמשים במוצרים גמישים יותר.

יתרון נוסף ומשמעותי הוא איכות הסביבה. סוג בניה זו מאפשר בניה ירוקה, אשר שומרת על איכות הסביבה. הסיבה לכך היא שהבית מופק מחומרים שאינם פוגעים בטבע וכל תהליך בנייתו פחות מזהם. בניית בית בבניה ירוקה מתרחשת במפעל כך שבפועל אין פגיעה בטבע או בסביבה במהלך בניית בית פרטי מסוג זה.

ארוסי- בניה קלה

אז סיפרנו מהם היתרונות של הבניה הקלה, אבל למה כדאי לבחור בחברת “ארוסי”? עוד לפני שהבניה מתחילה, תתקיים פגישה עם אדריכל/ית מטעם החברה, איתה יתחיל שלב תכנון הבית- קומה אחת או שתיים, מטבח רחב וגדול המשתלב עם הסלון או מופרד… כל מה שרק ניתן לחלום עליו. בנוסף לכך, בחברה ישנו ממונה לפרויקט אשר אחראי על התהליך מההתחלה ועד הסוף, דבר המאפשר בקרת איכות מעולה בכל שלב. הבית יבנה במחיר אפשרי ונגיש ובמהירות. כך, במקום לשלם שנים של שכירויות אפשר להתחיל לשלם על הבית כבר מהיום, ולחסוך כסף וכמובן זמן. למעשה בבנייה ירוקה, הדיירים הם בעלי הבית של עצמם. התקשרו עכשיו לחוויה משותפת מהירה ומתגמלת בדרך לבית החלומות.