ארוסי מבנים - בניית בית פרטי בשיטת בניה מתקדמת | בניה קלה ומהירה באיכות גבוהה


בניה קלה- לגור בפנים, להרגיש בחוץ

חלונות ענקיים, תקרה גבוה וכל מה שנותן תחושה מדהימה של פנים המשתלב עם החוץ בבניה קלה

מתכננים את בית החלומות שלכם? אנחנו כאן כדי להציע לכם רעיונות לעיצוב הבית כך שתרגישו נפלא בכל רגע ביום. אז אם אתם חולמים להתעורר כשקרני השמש מלטפות אתכם וללכת לישון תוך צפייה בכוכבים אתם במקום הנכון.

בניה ירוקה מאפשרת תכנון אקולוגי וטבעי המתחשב במאפייני הסביבה בה המבנה הולך להתמקם בסופו של דבר. מראש לפני תחילת הבניה עצמה תשבו עם מעצב/ת ותתכננו את הבית בו תגורו, הכנו לכם רשימת המלצות לתכנון שתוכלו לקחת עמכם לפגישת הייעוץ עם המעצב/ת שתבחרו. 

שנתחיל?

חלונות-אם תשאלו אותנו חלונות גדולים הם פתח לנפש בריאה, בניה מתקדמת ניתן לתכנן חלונות ענקיים שיחליפו חלק מהקירות כך שהבית ממש יתמזג וישתלב עם החוץ, במידה ויש בבעלותכם שטח פרטי תוכלו לבנות את הבית כך שהחצר ממשיכה את הבית והבית ממשיך את החצר ותיצרו מראה רחב ידיים, אינסופי ותחושת חופש בתוך הבית. 

כשתרצו וילונות גדולים יוכלו להסתיר את הבחוץ או מערכת תריסים- הכל להחלטתכם. אנשים שאוהבים להתעורר עם השמש יהנו מאוד מאופן בניה זה המתאפשר בזכות החומרים העמידים, והחזקים של בניה חכמה .

תקרה גבוה- אופן נוסף בו תוכלו לגרום לבית להרגיש ולהראות גדול ופתוח יותר הוא לבחור בתקרה גבוהה, בבניה קלה זוהי אפשרות פופולארית מאוד שמתאימה למי שאוהב חללים גדולים נרחבים ופתוחים המאפשרים כניסה של אור ואופציות עיצוביות מעניינות כמו מנורות ארוכות היורדות מלמעלה ויוצרות תיחום לחללים שונים או דלת ענקית ומרשימה בכניסה לבית. 

משפחת בר דוד- בניה קלה

צבעוניות ופריטים משלימים- בחירה בצבע לבן בשילוב עם אלמנטים מעץ, אי עם חיפוי מעץ במטבח לדוגמא, ספות עם רגלי עץ, רהיטים מעץ טבעי וחיפוי מאבן/ לבנים או חומר טבעי אחר לחלק מן הקירות. הבחירה בצבע הלבן כקונספט כולל תאפשר לכם לתלות תמונות או אלמנטים עיצוביים טבעיים בגווני אדמה/ירוקים.  הוספת עציצים וצמחים שיוכלו להנות מאור השמש הנכנס דרך החלונות הגדולים ויוסיפו לבית תחושה טבעית ונפלאה. שימוש במקרמה הנותן אוירה טבעית ושטיחים בצבעים עדינים שיתאימו לכלל העיצוב של הבית. 

לסיכום אנו ממליצים לתכנן מראש את נראות הבית ולפי התכנון והחלום – לעצב את המבנה כך שיתאים בדיוק לחלומכם. לפני תחילת בניית בית פרטי הכינו לכם תיקייה או לוח השראה ואל תוותרו על מה שעושה אתכם מאושרים, בסופו של דבר המקום בו אנו נמצאים בהחלט משפיע על הנפש ואין ספק כי לטבע ההשפעה החיובית ביותר על תחושות האושר. חיים בבית הנותן תחושה טבעית יתנו לכם יום-יום ושגרה טובה ומיטיבה, ישפיעו על רמות הקורטיזול (הורמון הלחץ) בגופכם ויעזרו לכם להנות יותר מהחיים ובמערכות היחסים שלכם.