בניה קלה – השקעת נדל”ן מניבה

השקעה בנדל”ן  מצריכה מחשבה. מחשבה על סוג הבית אותו נרצה להשקיע, המיקום והאוכלוסיה.

כולם מעידים האם ההשקעה תניב רווח טוב או פחות טוב. אך האם סוג הבית יכול להשפיע על הרווחים שלנו? 

כיום המודעות לבניה קלה הולכת ותופסת תאוצה בקרב אנשים רבים. בין אם הם דוגלים באיכות הסביבה או בין אם הם מחפשים הוצאה חכמה יותר לצרכים שלהם. לכולם מכנה משותף. כולם מחפשים נדל”ן מניב

דירות אשר יכולות להניב להם הכנסה נוספת, הכנסה פסיבית אשר לא יצטרכו להוציא הרבה עבורה אך גם שתהיה יעילה לשוכרים. אז למה בעצם דירה שנבנתה בשיטה של בניה קלה היא הפתרון האידיאלי לנדל”ן מניב? 

הנה התשובה לכך.

 

הוצאה כספית נמוכה יותר

אם ההחלטה לקנות או לבנות דירה על מנת להשקיע בה, אנו חייבים לחשוב על סך ההוצאות לצד ההכנסות. לפעמים להוציא פחות לא בהכרח אומר שזה פחות טוב. במקרה שלנו, אם אנחנו רוצים נדל”ן מניב אנו יכולים להנות מבניה קלה שהיא לא פחות טובה מבניה קונבנציונלית ובמקרים מסוימים אף עדיפה, ואף להרוויח ממנה.

שאנחנו בוחרים לבנות דירה להשקעה בשיטה הזאת אנחנו חוסכים בעלויות רבות כיוון שאין צורך בהרבה כוח אדם, הבנייה מבוססת על חומרים קלים וקטנים כך שמחיר השינוע וההרמה הוא בהתאם. בנוסף העלויות של בניה קלה  ידועות מראש ונמוכות וההוצאות הלא צפויות הן לא גבוהות כך שגם לטווח הארוך המבנים הקלים חסכוניים בעלויותיהם.

 

ניתנת לתיקון במהירות 

זמן שווה כסף. דירה שעומדת ללא הכנסה או אינה גמורה בזמן נחשבת עוד יום ללא הכנסה. בבניה קלה מדובר בבנייה שאורכת כמה שבועות, ועל כן ניתן לנצלה במהירות. בנוסף אם ישנם פיגומים בהמשך תמיד ניתן לתקן אותם בצורה מדוייקת ובמהירות שלא כמו בבניה קונבנציונלית, מה שחוסך לנו זמן וכסף רב.

 

בנייה ידידותית לסביבה

היתרון של בניית בית בשיטת בניה קלה היא, שהיא אינה מייצרת כמויות של פסולת מרובות להבדיל שיטת הבניה הקונבנציונלית. בבניה קלה ישנו מקום ייעודי שבו מבצעים את מרבית הבניה ולאחר מכן שולחים אל המקום בו הבניה מתבצעת, כך מצמצמים בשינוע של  פסולת ממקום למקום וזיהום אוויר (לשינוע) ונעזרים בפסולת למחזור. בנוסף לכך החומרים איתם משתמשים לבנייה הם חומרים שאינם מזיקים לסביבה. בין אם זה למתגוררים או לבעלי החיים. בנוסף תשמחו לדעת כי ישנם אנשים שיעדיפו להתגורר בבתים שנבנו בשיטת בנייה זו בגלל אורך חייהם, מתוך אידיאולוגיה או מתוך דאגה לסובבים אותם.

לסיכום, 

כאשר אנו מחליטים להשקיע בנדל”ן אנו צריכים לקחת בחשבון את ההוצאות לצד ההכנסות. את הזמן שאנו צריכים עד לשימושו ואת האיכות שאנו מספקים ע”מ להפוך אותו לנדל”ן מניב. אז תחקרו לגבי שיטת הבניה הקלה היתרונות שהיא מהווה לכם כמשקיעים ועשו זאת לאחר מחקר ובירור מקיף על חברות שונות ובעלי מקצוע שיעשו את העבודה הטובה ביותר עבורכם, כי מה שבא בקלות הולך בקלות.