ארוסי מבנים - בניית בית פרטי בשיטת בניה מתקדמת | בניה קלה ומהירה באיכות גבוהה


בניה מעבר ליוקר המחיה

יוקר המחיה בשנים האחרונות מביא לכך שיותר ויותר אנשים מעדיפים לשכור דירה ולשלם שכר דירה בכל חודש, מאשר לבנות בית פרטי ולחסוך לטווח הארוך. הנפגעים העיקרים מכך הם זוגות צעירים שמעוניינים לבנות בית, מבלי להתפשר על בטיחות ואיכות. אלו ופונים לחפש כיוונים חדשים ומקוריים.

בניה ושיפוץ בקלות

כל מי שהתחיל בתהליך של חיפוש בית, בעיקר זוגות צעירים, יודעים כי החלום לבנות בית הוא חלום לא זול ולא כל אחד יכול לעמוד בכך ומי שכבר כן עלה בידו לרכוש בית, הדבר עלול ויכול להשפיע על המצב הכלכלי של הקונה גם שנים קדימה. למזלנו, כיום קיימות שיטות חדשות לחסוך בעלות הבניה. אחת מהן היא שיטת בניה קלה שמצמצמת את עלויות התהליך ומסייעת בחיסכון כלכלי גם לטווח הרחוק בעלויות חשמל ומים. היתרון הגדול של שיטת בניה זו היא בשילוב שלה עם עבודות אחרות בתוך הבית כמו ניסור בבטון (לפרטים נוספים היכנסו לאתר), כך שלא צריך לעצור את תהליך בנית הבית בגלל עבודה צדדית, למעשה אפשר לשלב עבודה על מספר היבטים בו זמנית ובכך לחסוך בעלויות הבניה.

בטיחות מעל הכל

כאשר מדברים על בניה קלה, הרבה נוטים לחשוב שמדובר בבניה שלא תחזיק יותר מידי זמן, והבית יסבול מנזקים רבים בגלל תנאי מזג האוויר בארץ. אך ההפך הוא הנכון- ישנן שיטות בניה שמשתמשות בחומרים חזקים המיוצרים במפעל ולא באבן. כך שמתקבל מבנה עמיד לנזקי מזג אוויר כמו רוחות או חום קיצוני מה שמבטיח שהבית שלכם יעמוד יציב במשך שנים רבות. כך, תוכלו להיות בטוחים שהבית שלכם מוגן ובטוח לטווח הארוך. זאת ועוד, פעמים רבות תהליך בניית בית מלווה בתוכה ברעש והרבה בלאגן באתר הבניה. אך זוגות רבים נוכחו לדעת שזהו עניין שחלף מן העולם. שיטות הבניה כיום מאפשרות בניה שקטה, שאינה פוגעת בסביבה ואינה עושה הרבה רעש לשכנים ושומר על יחסי שכנות טובים.

זמן מוגבל

כל מי שהתחיל לבנות בית יודע שתהליך בניית הבית אורך בין 8 חודשים עד שנה וחצי לכל הפחות בהתאם לגודל המבנה, צורתו והחומרים בהם נעשה שימוש בבניה. למרות זאת, אם אתם כבר יודעים באיזו סוג בניה אתם רוצים לבנות את הבית שלכם וכיצד הוא יראה סופו של דבר, אפשר לקצר את התהליך כמעט בחצי-בין ארבעה לחמישה חודשים מאחר וחלקי המבנה השונים מיוצרים במפעל ומורכבים בשטח. כך, תוכלו להיכנס לבית החלומות שלכם מהר משחשבתם.

כמובן שחשוב שבכל שלווי התהליך תקבלו ליווי צמוד, ואכן קבלנים רבים מעניקים ליווי צמוד לקונה משלב התיכנון ועד לשלב קבלת המפתח כך שתמיד יש לצידכם בעל מקצוע למענה ומתן הסברים. זאת ועוד, תקבלו אחריות קבלן למשך 10 שנים מסיום הבניה, כך שגם אם יהיו נזקים, הקבלן יטפל בהם.

ניתן לראות שהעולם מתקדם בצעדי ענק לכיוון בניה ירוקה– תעשו גם אתם את הצעד אל עבר העתיד שלכם .